PC’de Lili apk kullanımı : Son güncel versiyonuyla LiLi sizlerle. sürekli güncellenen Apk uygulamasını sizleri için son sürümüyle sunuyoruz. Bu uygulama aracı gizli Instagram, profilli kullanıcıların paylaşımlarını görmenizi. Bunun dışında anlık stori hikayeleri ve paylaşılan gönderileri kaydetmenizi sağlar. Yapmanız gereken arama butonunda kullanıcının adını yazmak LiLi uygulamasıyla gizli hesabın profiline görüntüleyerek hem paylaşılan hikayeyi görecek. Hemde kaydetme simgesine dokunarak görüntüyü koleksiyona ekleyebilirsiniz.

Yeni kullanıcıları arayabilirsiniz. İsterseniz kullanıcıların profil fotoğraflarını gerçek boyutuyla görebilirsiniz. Lili Son Versiyon APK İndir ve uygulamanın güncel sürümünü kullan! Instagram’ın web sitesinde oturum açabilir, Instagram ve Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Lili Game APK Premium Download ile uygulamayı indirebilirsiniz.

PC’ye Lili apk yükleyin

Şimdi buradan PC’nize Lili Apk yüklemeye başlayacağız. Herhangi bir Android uygulamasının bir PC’de bu kadar hızlı çalışmadığını hepimiz biliyoruz, sisteminizde mavi yığına ihtiyacınız olacak ve ardından BlueStack emülatörü aracılığıyla Lili Apk apk’yi yüklemeniz gerekecek. Mushtaq, Android oyunlarını ve uygulamalarını PC’de izinsiz çalıştıran ünlü bir emülatördür.

Yani burada Bluestacks’ta Lili Apk apk kuracağız ama ondan önce BlueStack yazılımını sisteminize kurmak hızlı.

Bluestacks PC’nize nasıl kurulur?

Bluestacks’ı bir PC veya Mac’e kurmak gerçekten kolay ve basittir, Bluestacks’ı kurmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Bluestacks for Mac ve Windows’un en son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Ayrıca sisteminize mavi yığınlar yüklemek gerçekten basit bir işlemdir. Ayrıca Bluestacks’a Lili APK yükleyecektir.

kontrol edin: Weather Bluetacks sizinkiyle uyumludur Bluestacks’i çalıştırmak için bilgisayarınızda olması gereken tüm minimum gereksinimleri aşağıda listeledik.

Bluestacks’ı yüklemek için minimum gereksinimler

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri.
İşlemci: Intel veya AMD İşlemci.
RAM: Bilgisayarınızda en az 2 GB RAM olmalıdır. (2GB veya daha fazla disk alanına sahip olmanın RAM’in yerine geçmediğini unutmayın)
HDD: 5GB Boş Disk Alanı.
PC’nizde Yönetici olmalısınız.
Microsoft veya yonga seti satıcısından güncel grafik sürücüleri.

Bluestacks’ı PC’nize yükledikten sonra

İndirilen .exe veya .dmg dosyasını açın
PC’nize normal bir yazılım olarak yükleyin
Kurulum tamamlandıktan sonra
Bluestacks’ı masaüstü simgesinden açın
Öykünücüyü sizin için kurmak biraz zaman alacak
Yapıldıktan ve tamamen açıldıktan sonra

Bluestacks aracılığıyla Lili apk yüklenmiyor

Beyler Bluestacks yazılımını sisteminize düzgün yüklediyseniz Lili’yi de kolayca kurabilirsiniz. Lili’yi kurmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir, Gerçekten çok basit.

Lili’yi bilgisayarınıza kurmak için şu adrese gidin:

Tarayıcınız ve [] yazın ve Lili Apk’ta indirin

Lili Apk indirildikten sonra yapılır.

.apk dosyasını açın ve normal bir .apk dosyası olarak yükleyin

Şimdi, bluestacks ana ekranına giderseniz, Lili Apk’nin kurulu olduğunu göreceksiniz.

Basitçe Lili Uygulamasını açın ve kullanın

Artık PC veya MAC üzerinde Lili APK’nın keyfini çıkarabilirsiniz.